Automatická kontrola přístupu

Automatyczna kontrola dostępu jest fajna, bo jest automatyczna i kontroluje dostęp. Zobacz, dlaczego jest super i jaki będzie flow w dostępie.

Zjistit více

Współpracują z nami:

Jako pierwsi w Polsce stworzyliśmy autorski projekt automatycznej kontroli dostępu dla branży fitness. Cały czas rozwijamy i poszerzamy ofertę o nowatorskie rozwiązania i integracje sprzętowe.

Naši dodavatelé

Zarządzanie grafikiem zajęć i rezerwacjami to ważny element przy prowadzeniu szkoły. System eFitness posiada czytelny i łatwy w użyciu grafik.

Dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu kontroli dostępu i danych biometrycznych takich jak rozpoznawanie odcisków palca. Suprema jest technologicznym partnerem z ponad 100 globalnych dostawców w branży zabezpieczeń.

Gantner: super firma, zaufana, od roku..
Rozwiązania, które dostarczają: biometria (odcisk palca)

Super firma, zaufana, od roku.. Rozwiązania, które dostarczają: biometria (odcisk palca)

Rozwiązania dla obiektów fitness

Zobacz, jakie możliwości kontroli wejść i dostępu tworzymy dla obiektów fitness. Wybierz rozwiązania idealnie pasujące do Twoich potrzeb!

Obsluha biometrických čteček

Obsluha biometrických čteček

Jako první na polském trhu jsme zavedli obsluhu biometrických čteček ve fitness klubech. Čtečky čtou otisky prstů zaměstnanců a členů klubu a umožňují tak přístup do vybraných zón objektu. Používáme také biometrii využívající oční duhovku.

Obsługa czytników biometrycznych

Obsługa czytników biometrycznych

Jako pierwsi na polskim rynku wprowadziliśmy obsługę czytników biometrycznych w klubach fitness (odciski palców). Gdy klient nie posiada umowy od określonego czasu, dane biometryczne są anonimizowane przez system i automatycznie usuwane. Obsługujemy także biometrię z wykorzystaniem tęczówki oka.

Dynamiczne kody QR

Dynamiczne kody QR

Použitím QR kódů v aplikaci můžete zefektivnit proces vstupu do klubu. Členové klubu mohou rychleji a bez čekání ve frontách využít nabídku klubu, a to zcela bezdotykově.

Szybkość i niezawodność działania

Szybkość i niezawodność działania

Nasze rozwiązania gwarantują szybkość działania i dużą przepustowość. Automatyczna kontrola dostępu działa w także trybie offline. Podczas wejścia do klubu kontrola dostępu sprawdza, czy dany klient ma dostęp do klubu w lokalnej bazie kontroli dostępu.

Limity i blokady

Limity i blokady

ACS od eFitness to rozbudowany system limitów i blokad wejść do klubu. Blokada wejścia, gdy wykorzystany został limit osób na terenie klubu, to rozwiązanie, które okazało się niezbędne w czasie pandemii. Możliwe jest również nałożenie blokad wejść bezpośrednio na wybrane karnety (aktywne lub nieaktywne).

Nagroda za nasz koncept

Nasze rozwiązania z zakresu kontroli dostępu w klubach fitness są doceniane przez właścicieli klubów, klubowiczów, a także podczas branżowych imprez.

Złoty Medal MTP

Otrzymaliśmy Złoty Medal MTP przyznawany za wysoki poziom innowacyjności produktów. Jury nagrodziło pomysłowość i nowoczesność rozwiązania a także walory jakościowe i technologiczne naszych usług w obszarze automatycznej kontroli dostępu.

Masz pytania? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach eFitness?
Chętnie porozmawiamy!

Skontaktuj się z nami