Automatická kontrola přístupu

Automatyczna kontrola dostępu jest fajna, bo jest automatyczna i kontroluje dostęp. Zobacz, dlaczego jest super i jaki będzie flow w dostępie.

Request a demo

Sami stworzyliśmy, autorski projekt. rozwijamy, udoskonalamy. Nowatorskie w branży fitness (nowe możliwości, nowe urządzenia itp).

Naši dodavatelé

Gantner: super firma, zaufana, od roku..
Rozwiązania, które dostarczają: biometria (odcisk palca)

Super firma, zaufana, od roku.. Rozwiązania, które dostarczają: biometria (odcisk palca)

Podívejte se, jaká řešení pro fitness objekty vytváříme

Obsluha biometrických čteček

Obsluha biometrických čteček

Jako první na polském trhu jsme zavedli obsluhu biometrických čteček ve fitness klubech. Čtečky čtou otisky prstů zaměstnanců a členů klubu a umožňují tak přístup do vybraných zón objektu. Používáme také biometrii využívající oční duhovku.

Obsługa czytników biometrycznych

Obsługa czytników biometrycznych

Jako pierwsi na polskim rynku wprowadziliśmy obsługę czytników biometrycznych w klubach fitness (odciski palców). Gdy klient nie posiada umowy od określonego czasu, dane biometryczne są anonimizowane przez system i automatycznie usuwane. Obsługujemy także biometrię z wykorzystaniem tęczówki oka.

Dynamiczne QR kody

Dynamiczne QR kody

Použitím QR kódů v aplikaci můžete zefektivnit proces vstupu do klubu. Členové klubu mohou rychleji a bez čekání ve frontách využít nabídku klubu, a to zcela bezdotykově.

Szybkość i niezawodność działania

Szybkość i niezawodność działania

Nasze rozwiązania gwarantują szybkość działania i dużą przepustowość. Automatyczna kontrola dostępu działa w także trybie offline. Podczas wejścia do klubu kontrola dostępu sprawdza, czy dany klient ma dostęp do klubu w lokalnej bazie kontroli dostępu.

Limity i blokady

Limity i blokady

ACS od eFitness to rozbudowany system limitów i blokad wejść do klubu. Blokada wejścia, gdy wykorzystany został limit osób na terenie klubu, to rozwiązanie, które okazało się niezbędne w czasie pandemii. Możliwe jest również nałożenie blokad wejść bezpośrednio na wybrane karnety (aktywne lub nieaktywne).

API

API

Rozwiązania ACS od eFitness posiadają własne API, z którym można zintegrować kolejne urządzenia kontroli dostępu takie jak czytniki i bramki. W celu omówienia szczegółów integracji, zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

Nagroda za nasz koncept na Expo

Otrzymaliśmy w 2016 i cały czas rozwijamy. At eFitness, we design our software in accordance with the EU data protection law and adapt it to local governing laws. So that you can safely benefit from our solution.

Curious to see our ACS in action?

Kontaktujte nás